Artisti:

斎賀みつき 斎賀みつき
Mitsuki Saiga (斎賀 みつき) Family name (in kanji): 斎賀
Given name (in kanji): みつき
Also known as: Saiga Mitsuki
Date of birth: 1973-06-12
Hometown: Saitama, Japan
Blood type: AB Hobbies: Reading Singing Tennis Website:
M's KINGDOM (Mitsuki Saiga Official Website) (Japanese)
Mitsuki Saiga @ Ken Production (Japanese) Non-anime roles:
Dorin in ".hack//MUTATION" (VG) (Japanese)
Elk in ".hack//Infection" (VG) (Japanese)
Elk in ".hack//Mutation" (VG) (Japanese)


Read more about 斎賀みつき on Last.fm.
Ihannekumppanit


 

Käyttäjiä jotka pitävät artistista "斎賀みつき" ei ole

Katso mistä musiikista nämä naiset pitävät!

Yksikään kuvallinen käyttäjä ei ole vastannut tähän kysymykseen vielä